| AleDia a întrebat:

Am cateva intrebari:
1.Crede-ti in fenomene paranormale (fantome, deja-vu etc)?
2.Vi s-a intamplat vreodata ceva paranormal?
3.Ce parere aveti despre paranormal?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

In deja-vu cred dar in fantome nu prea, nu mi s a intamplat nimic ceva paranormal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred în deja-vu, cât despre celelalte... cu fantome sau vorbitul cu morţii, le las pentru alţii.

| Zatharra a răspuns:

1.Da.

2.Nu mie dar cuiva drag.

3.E complicat...Peace!

| MaskOfSanity a răspuns:

1. Déjà vu poate fi explicat.
2. Nu.
3. Subiect bun pentru filme, cărţi şi muzică. Nimic mai mult.

| CichasEmo a răspuns:

1-Da normal.
2-Se poate numi si asa.
3-Il ador.love struck

| AnneHere a răspuns:

1. Da.
2.Da..am ramas singura in casa, nu am vrut sa merg la inmormantarea unei persoane si am preferat sa raman acasa desi se luase curentul ...Si tot auzeam voci care imi strigau numele. A fost groaznic. Iesisem pe strada de frica.
3. Nu stiu.

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

1 cred.2 mie personal nu dar unchiului meu i s-a intamplat cefva de genul ca ia aprut in fata o fantoma si matusii mele la fel, dupa ce a murit sotul ei ea auzea cum cineva noaptea uumbla prin casa dar cind se uita nu era nimeni.3 fereasca Dumnezeu de asa ceva, e foarte strasnic sa ti se intimple ceva de acest gen

| Soda1234567 a răspuns:

Da cred in fenomene paranormale. Nu mi s-a intamplat nimic mie ci matusii mele si cred ca nu ar trebui sa-ti fie frica.

| Ug6cycyyv a răspuns:

Bună ziua, este mult de vorbit dar îți răspund pe scurt. Da, fenomenele paranormale există și vor exista întotdeauna. Nu numai că mi s-a întâmplat, am și văzut fenomenele paranormale. Paranormalul, este lumea spirituală adică materia spirituală, dacă vrei să o înțelegi, trebuie să o studiezi și să o respecți. Dacă nu există repect față de lumea paranormală, atunci forțele spirituale te poate introduce într-un abis nocturn existent.