| Șevval a întrebat:

Am contul de whats app suspendat. Oare dacă merg la Orange mă poate ajuta cineva de acolo? Să mi-l deblocheze? Sau ce persoane m-ar putea ajuta? Cineva care repară telefoane etc?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca cei de la Orange au treaba cu aplicatia WhatsApp. Vezi acolo unde scrie ca e blocat, nu ai o optiune de "Support"? Incearca sa iei legatura cu cei de la aplicatie mai bine.

| Celcestietot a răspuns:

Tu ai toate conturile suspendate thinking

| LPCTSTR a răspuns:

Contul de WhatsApp este o cu totul alta mancare de peste decat cu ce se ocupa cei de la Orange. Daca ai fost suspendat, nu vad alte metode de a-ti face altul care sa nu fie recunoscut automat ca tot tu, caci sigur ai abuzat de ceva, ai creat contul.