| Lolittaa a întrebat:

Buna TPU am cumparat anul trecut un telefon d ela Germanos si a stat 9 luni in service si in sfarsit dupa ce a fost de 6 ori in service s-au hotarat ca acel telefon este chiar prost si au spus ca se inlocuieste din magazin dar ce vreau s ava intreb...Eu am achizitionat telefonul la abonament a trecut un an d ecand am prelungit abonamentul pentru a lua telefon. dar acum vreau sa achizitionez un telefon si nu stiu ce suma de bani imi vor pune ei la dispozitie pretul intreg al telefonului de atunci? sau cat am platit telefonul la abonament (P. s. la abonament mi s-a facut o reducere )si va rog daca stiti sa imi raspundeti. dau fundita?

1 răspuns:
| valy a răspuns:

Nu stim ce telefon ti-ai luat tu.si ma gandesc ca daca a stat 9 luni in service tu nu cred ca ai platit abonamentul.
Asa ca intereseaza-te, spune-le lor ca vrei sa iti iei un alt telefon si vei vedea cu ce suma te asteapta.
Nu imi imaginez ce fel de telefon era ala de in halul asta de reparatie a fost, si cat de destepti sunt aia de la reparatii.
Valeu.
Sfat.mergi la magazin si consultate acolo cu un reprezentant si vei vedea ce si cumwinking