| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Am imprimanta Canon Pixma MP270 si am o intrebare. Pot sa printez ceva pe foaie A3? Am luat de pe net niste postere cu The Vampire Diaries si vreau sa le trag la imprimanta (sa le fac postere) si sa le lipesc la mine in camera. Dar sunt prea mici daca le fac pe foi A4. Posterele de obicei sunt mai mari (A3). Am foi A3, dar nu stiu cum sa printez posterele pe ele, pentru ca nu incap in imprimanta (in imprimanta incap doar foi A4)

Funditaa

1 răspuns:
| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Dar la mine e impimanta tot Canon dar e IP2700 dar eu pot face si A3 dar la cind pui foaia poti regula cit de mare sa fie chiar si cind pui sa scoti te uiti la dimensiunea foii si pui A3