| aleexxaanndrra a întrebat:

Buna TPU am incercat sa intru pe messenger si cand imi scriu id si parola imi apare un msj""A aparut o problema la autentificarea dvs. in Yahoo! Messenger..Contul dvs. a fost blocat. Faceti clic pe ""Parola uitata...""pentru a incepe procesul de deblocare...intru pe yahoo mail scriu id si parola si tot nu ma lasasad va rog sa ma ajutati si pe mine va las id de messenger sa imi explicati mai bine ( adasoimu ) am 2..id Funda:*Multumesc!

8 răspunsuri:
| aleexxaanndrra explică:

Si daca nu mai stiu ce intrebare am pus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei de la Yahoo au facut in ultima vreme niste verificari. Daca nu ai raspuns, au blocat contul. Intra pe "parola uitata", mergi mai departe si raspunde intrebarilor de securitate si poate reusesti sa-l recapeti.

| товарищ a răspuns:

Da pe,, am uitat parola '' chiar daca o sti. iar scrii acolo ce trebuie sa scrii apoi iti apare o intrebare a ta pe care ai facut-o la inceputul contului.

| aleexxaanndrra explică (pentru товарищ):

Eu nu mai stiu ce intrebare am pus si nici raspunsul...straight facecand am facut contul o alta solutie sti?straight face

| товарищ a răspuns (pentru aleexxaanndrra):

Era prea important contul yahoo? =]]

| aleexxaanndrra explică (pentru товарищ):

Dalaughing

| gabib11 a răspuns:

Adresa alternativa de email ai pus?

| aleexxaanndrra explică (pentru gabib11):

Cum adica adresa alternativa?