| TrendyHedgehog a întrebat:

Am inregistrat ieri o chestie pe telefonul meu si as vrea sa pun inregistrarea pe youtube doar ca trebuie sa pun si niste imagini peste inregistrarea pentru ca nu pot sa pun inregistrarea fara nicio imagine.Va rog mult puteti sa imi dati un program cu care sa pun imagini peste acea inregistrare?

1 răspuns:
| Amy_Amina_1978 a răspuns:

Windows movie maker il gasesti asa: dai pe semnul Windwos (eventual scrie start ) si ai acolo toate programele e destul de bun programelul