| StelistaPanaLaMoarte a întrebat:

TPU! Am mare nevoie de niste sfaturi. Vreau sa va zic ca tocmai m-am certat cu cea mai buna prietena. sad Mereu ne certam din nu stiu ce motiv. pot sa spun ca simt ca nu ii pasa de mine. odata cand ne-am certat nu a mai vorbit cu mine aproape 3 luni. Si eu nu eram vinovata cu nimic, sufeream foarte mult si ei nici macar nu ii pasa! Incercam sa ma impac cu ea prin toate modalitatile, si pana la urma ne-am impacat. Dar certurile au continuat si vreau sa va zic ca deja mi-a ajuns si vreau sa rup aceasta prietenie! Simt ca nu este o prietena adevarata. Cand ne certam ma jigneste, si ma face ofticata. Ce pot sa fac?crying Mi-a ajuns si nu mai suport! Mereu pe mine ma face vinovata pentru tot!

Răspuns Câştigător
| carinakiss a răspuns:

Daca te jigneste nu este o prietena.O prietena te asculta si te sprijina.Eu zic sa rupi orice legatura cu ea.In fine, nu sunt nimeni pentru a-ti apune ce sa faci.Nici eu, nici altcineva.Mai bine asculta-ti inima si nu vei da gres.