| AnaMaryadragutaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor.In primul rand as vrea sa imi cumpar un bichon maltez de preferinta fetita si cat se poate de repede imi doresc din suflet unul dar de fiecare data s-a intamplat cateceva si nu l-am primit.Asi prefera sa coste intre 400-600 ron.Cum am mai spus mai sus asi prefera o fetita, dar acum si baiat merge.Si cine stie as vrea sa imi spuna la cate luni are voie sa iese pe afara? Multumesc!

1 răspuns:
| DeeaAndreea2000 a răspuns:

Pai afara are voie chiar si cand se naste, dar sa nu-l lasi pe jos, ma rog asa stiu eu, dar cand mergi sa-ti iei poti intreba adica nu este o problema