| ElementX a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa-mi achizitionez un telefon care sa ma tina ceva..macar 3 ani. Si tot ce vreau de la un telefon este: sa fie smartphone, touchscreen, camera mare(sau sa fie buna)+blitz, wi-fi (ca sa pot intra pe facebook), sa se miste repede si sa se auda muzica destul de bine(nu am pretentii la acest capitol). Bineinteles ca si bugetul e redus (preferabil pana in 900 de lei). Nu vreau aplicatii sofisticate si nici jocuri si preferabil pe alb, dar nu neaparat. Va rog mult sa ma ajutati deoarece nu ma prea pricep. Dau funda! Multumesc anticipat! happy

1 răspuns:
| vladutz77 a răspuns:

Eu mi-am cumparat acum
Samsung galaxy s3 mini
l-am cumparat de pe alin-gsm
costa 995 ron si ii totul ok
eu sunt foarte multumit de el
parerea mea ii sa nu iti iei Allview sau alte marci mai putin cunoscute
sunt mai complicate putin
aici ai un link sa vezi despre ce ii vorba
http://www.alin-gsm.ro/samsung-i8190-galaxy-s3-mini-pret
sper ca ti-a fost de ajutor