| DeEa_8231 a întrebat:

Am nevoie de cea mai buna, rapida si eficienta cura de slabire. Vreau sa slabesc cat de repede posibil cu o cura care sa nu ncesite infometare.As vrea sa slabesc aproximativ 7 kg.
FUNDA pentru cea mai buna si rapida...
[scuzati categoria]

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Du-te la nutritionist si la aerobic. Bafta!

| Cosmin86 a răspuns:

Genial, ce vrei tu nu exista happy
Slabit sanatos = 2 sau 3 kg / luna, prin alimentatie + sport, fara sport nu faci mare lucru

| violti a răspuns:

In primul rand ar trebui sa mergi la un nutritionist si el sau ea te poate indruma, cum sa slabesti corect fara infometare, in functie de ani pe care ii ai si de greutatea corporala