| meandyou199 a întrebat:

Am nevoie de la voi sa-mi dati cateva idei. am de facut o scrisoare de dragoste in care sa folosesc niste expresii sadchiar nu am idei) bucata de brnza, tub de pasta de dinti, lipici; o bucata de ciocola, sapun; o bucata de paine; o felie de prajitura,; o foaie de hartie;
Daca vreti sa imi spuneti ce as putea sa scriu, Mersii
P.S. Dau fundita.

5 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai ce are dragostea cu branza, mai Chocolate?

| meandyou199 explică (pentru sabin89):

Intreab-o pe profa mea laughing

| YumikoItsMyName a răspuns:

Dragul meu, inca imi amintesc intalnirea noastra in timp ce tu mancai o bucata de branza de oaie. Erai mirific cand o mancai impreuna cu un tub de pasta de dinti laughing). Ti-am adus si un lipici pentru pantofii mei dintr-o bucata de ciocolata. Cu mult sapun si o bucata de paine am hotarat sa iau o felie de prajitura si sa o infasor intr-o foaie de hartie sa o pastrez ca amintire. A putrezit P.S. trimite-mi alta laughing

| sabin89 a răspuns (pentru YumikoItsMyName):

Iti multumesc! M-ai facut sa râd cum demult nu cred ca am mai râs (in special pentru precizarea "de oaie").

| YumikoItsMyName a răspuns (pentru sabin89):

Nu ai pentru ce laughing cu asta ma ocup tongue