| Mada2207 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, deci simt o usturime in zona intima, cand ma duc la toaleta, usturimea se intensifica si dupa urinare tot mai simt nevoia dar nu mai pot. In schimb daca beau mai multe lichide usturimea pur si simplu dispare pe durata zilei si realare de dimineata, dupa iar consum o cantitate mai mare de lichide si dispare, a doua zi reapare iar! Ce sa fie? Sa fie oare cistita? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Ai o infectie. Mergi urgent la medic.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cel mai bine-ţi poate spune un medic.Dar din câte a păţit şi partenera mea, după ce simţi pare a fi o infecţie urinară.Aşa sunteţi voi femeile, mult mai sesibile acolo decât noi.

| Mada2207 explică (pentru DeyCj):

Ea cum a scăpat de ea?

| DeyCj a răspuns (pentru Mada2207):

S-a dus la ginecolog şi o rezolvat-o.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poate fi vorba si de o simpla cistita, dar este posibil sa fie vorba si de o infectie a tractului urinar. Trebuie efectuata o analiza a secretiei vaginale. Sanatate!