| Raz11 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent! Mi-am luat acum vreo 2-3 saptamani GTA IV. Si am bagat un crak foarte bun de la Razvor. Dar totusi a trebuit sa instalez programul Rockstar Games Club ( cei care au jucat, stiu despre ce e vorba) si mi-am facut un cont. Totul a mers bine pana azi dimineata cand am vrut sa intru din nou. Imi spune nume sau parola incorecta. Am resetat parola de vreo 3 ori dar degeaba. Pe site merge sa ma loghez dar cand vreau sa intru in joc imi zice : nume sau parola incorecta! Nu stiu de ce... Am ajuns pe la misiunea 60. Ca sa incep din nou inseamna sa mai pierd 3 saptamani degeaba. Va rog mult, cine poate sa ma ajute sa imi spuna aici sau sa imi dea mesaj privat cu id-ul de mess.

1 răspuns:
| StanescuAuritaGavrila a răspuns:

Ti-ai luat gta4, adica ai cumparat jocul original? Daca ai jocul original si ii pui crack fi sigur ca nu iti merge online sau poate sa faca probleme. Cel mai bine descarca jocul Grand Theft Auto IV: The Complete Edition – v1.0.8.0/v1.1.3.0 de la
FitGirl Repacks are crack inclus, il reinstalezi si copiezi salvarile care le ai aici C:\Users\USER\AppData\Local\Rockstar Games\GTA IV\savegames