| Raz11 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent! Mi-am luat acum vreo 2-3 saptamani GTA IV. Si am bagat un crak foarte bun de la Razvor. Dar totusi a trebuit sa instalez programul Rockstar Games Club ( cei care au jucat, stiu despre ce e vorba) si mi-am facut un cont. Totul a mers bine pana azi dimineata cand am vrut sa intru din nou. Imi spune nume sau parola incorecta. Am resetat parola de vreo 3 ori dar degeaba. Pe site merge sa ma loghez dar cand vreau sa intru in joc imi zice : nume sau parola incorecta! Nu stiu de ce... Am ajuns pe la misiunea 60. Ca sa incep din nou inseamna sa mai pierd 3 saptamani degeaba, si nu prea am chef sa o iau de la capat. Va rog mult, cine poate sa ma ajute sa imi spuna aici sau sa imi dea mesaj privat cu id-ul de mess.

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Hey da nu e neaparat nevoie sa te loghezi in Social Club ca sa poti juca GTA.Pur si simplu dai skip login si dai play si gata. Uite ID-ul meu daca mai ai ceva nelamuriri: xxl_dragonfire

| Raz11 explică (pentru 000MadMAX000):

Pai nu merge sa salvez...

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Raz11):

Da cont in Windows Live ti-ai facut?

| Raz11 explică (pentru 000MadMAX000):

Da. Am reusit sa intru fara sa ma loghez si nu mai am nici o misiune straight face!