| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.am nevoie urgenta de ajutorul vostru.mi-am virusat telefonul.am accesat niste site-uri si am luat virusi.am 2 antivirusuri pe telefon avg si avira si niciunul nu gaseste virusul. zice ca telefonul e curat,dar nu e, ce sa fac? recomandati-mi alt antivirus bun pentru android.am observat ca bateria telefonului nu ma tine nici juma de zi, inainte ma tinea 1 zi acum il incarc noapte sa zicem 100 % si la ora 12 la amaiz abia daca mai am 50 % si nu ma joc pe el plus trafic de date nedorit plus plus e clar ca e virus.cine ma ajuta sa scap de el adica de virus are funda. merci mult scuzati caegoria

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Crezi ca daca ai doua antivirusuri este mai sigur? Fiecare il va scana pe celalalt si se vor bate cap in cap.Dezinstaleaza unul din ele.Ambele sunt la fel de bune.Sau dezinstaleaza-le pe amandoua si baga bitdefender. Oricum nu iti va arata niciodata ca ai virus in telefon.Indiferent de ce antivirus folosesti.Nu ai spus si ce sistem de operare ai la telefon.Instaleaza asta pentru baterie.Nu este fenomenal dar iti mai prelungeste putin timpul bateriei.Este pentru android:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dianxinos.dxbs&hl=ro

| fumsipraf explică (pentru darrio2007):

Am android si merci pentru sfat si informatii

| darrio2007 a răspuns (pentru fumsipraf):

Pentru putin.

| asdfgh23 a răspuns:

Poti sa incerci bitdefender