| LoveIsAllNeed a întrebat:

Am o cartela de Vodafone pe care nu am mai folosit-o de aproximativ un an.
Acum am bagat-o in telefon si nu merge nici sa sun la *123#, nici nu primesc mesaje daca imi trimite cineva.
Intrebarea e: Daca bag credit pe aceasta cartela, va merge ca o cartela normala? Multumesc. Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil sau in cel mai fericit caz, te vor anunta ca promotia nu mai exista si trebuie sa alegi alta.Ca sa fii sigur ca nu ratezi nimic, suna la relatii cu clientii, explica-le si iti vor spune exact cum sta situatia. Daca nu poti ajunge la un magazin.Nu stiu daca oferta pe care ai avut-o mai este valabila.Mult noroc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartela a fost dezactivata,incarca sau mergi la orice magazin Vodafone, pentru activare, eventual schimbare de optiuni.Este posibil ca tipul folosit sa nu mai existe ca oferta si va trebui sa treci la alta oferta, pastrind numarul.Mult noroc.

| LoveIsAllNeed explică (pentru anonim_4396):

Pai si e posibil daca reincarc sa nu se activeze?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Da este posibil sau in cel mai fericit caz, te vor anunta ca promotia nu mai exista si trebuie sa alegi alta.Ca sa fii sigur ca nu ratezi nimic, suna la relatii cu clientii, explica-le si iti vor spune exact cum sta situatia. Daca nu poti ajunge la un magazin.Nu stiu daca oferta pe care ai avut-o mai este valabila.Mult noroc.

| LoveIsAllNeed explică:

Ma ajuta cineva sau nu?