| Pop_Sofy_1996 a întrebat:

Buna TPU Am o inbare..Cine imi poate explica cum sa imi fac ca o persoana cand intra pe profilul meu de facebook sa poate sa aiba optinea urmareste(foolow) Am vzut la multa lume cand intri pe cronologia lor le apara ca ayu 156 persoone care il urmaresc si etc dau funda urgent!

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Urmează pașii:
http://i.imgur.com/UxUOtCy.jpg

| Pop_Sofy_1996 explică (pentru floresdemayo):

Nu am acolo optinea Followers am doar Notificari Si Mobil?

| floresdemayo a răspuns (pentru Pop_Sofy_1996):

Și ce anume ți se pare atât de dificil?
Te duci la notificări→ followers→ edit→ alegi optiunea dorită
http://i.imgur.com/ELItIsQ.jpg

| Pop_Sofy_1996 explică (pentru floresdemayo):

Nu imi apare asa adica la notificari nu am Followers

| floresdemayo a răspuns (pentru Pop_Sofy_1996):

E laptop sau telefon?

| Pop_Sofy_1996 explică (pentru floresdemayo):

Calculator laughing)

| floresdemayo a răspuns (pentru Pop_Sofy_1996):

Și de ce râzi?
Credeam că ai un telefon mai sofisticat încât nu dai de cap setărilor, dar la un calculator e cel mai simplu!
Fă-mi un print screen la ecran si arată-mi ce îți apare la notificări, dacă vrei să te ajut. Ori postezi aici, pe site, ori mi-l trimiti prin mesaj privat (în cazul în care ești mai rușinos).