| mary_1175 a întrebat:

am o intrebare cum as putea sa vad mms-urile primite din belgia, ca am primit un mms din belgia si nu-mi da voie sa vad poza mentionez k este setat mms in telefon, de ce nu pot vedea poza primita? imi zice sa intru www.base.be/mms dar nici acolo nu-mi da voie sa vad poza, voi stiti vreun site unde as putea vedea mms-urile primite...am telefon nokia c1-01

mersi mult :* dau fundita pentru un raspuns cat mai coerent.multumesc

1 răspuns:
| BIS99 a răspuns:

Trebuie ca cel ce îţi trimite MMS-ul să fie pe aceeaşi reţea ca tine şi să aibă MMS-uri în abonament. Mi s-a întâmplat şi mie cu cineva din Hong Kong.