| Rauletzu2002 a întrebat:

Buna TPU am o întrebare, cum este la liceu o să fie alți copii etc o să fie totul nou pentru mine îmi puteti spune voi cum este la liceu.

1 răspuns:
| ioanalexandra345 a răspuns:

Buna. Am trecut si eu prin experienta asta. Totul o sa fie ok. Sa nu ii iei in seama pe cei care iti vor spune ca ceilalti te vor lua peste picior, cei mai mari. NU! Si ei au fost in locul tau. Iti vei face multi prieteni, altii vor fii pe viata, altii temporari. Atentie mare sa ai grija in ce cerc de prieteni te invarti. Deci cu toate astea, totul o sa fie ok si o experienta frumoasa din viata ta pe care nu o vei repeta. Mult succes in anul nou si spor la invatat!