| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelămurire, oamenii de etnie romă sau țiganii cum le mai zic unii; muzica pe care o produc are o denumire anume sau sunt manelele din ziua de astăzi? Nu sunt rasistă doar voiam sa stiu. Mulțumesc❤

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Muzică țigănească. Manelele nu sunt țigănești, sunt orientale, ei le-au preluat și le promovează. Nici eu nu sunt rasist, doar că mi-au furgăsit mobilul din buzunar cu voia mea, că m-au hipnotizat, dar ce să-i faci că le era foame și lovele canci, așa a zis și procurorul să o dăm uitată.