| iloveshoes a întrebat:

Am o problema. Am burtica, picioarele groase si solduri cam mari. Am inceput sa fac abdomene poate scap de burta, faceam 50 in prima zi dupa 100 dupa 150 si de curand am ajuns la 200. Am facut pentru mult timp dar nu s-a vazut. Pentru picioare si solduri nu am facut nimic. Va rog dati-mi un regim ceva si niste exercitii care sa ma ajute sa cap de toate astea incet incet. De alergat nu pot sa alerg deoarece ma doare in partea stanga daca merg repede si mult si obosesc foarte repede. O pritena de-a mea a slabit cu ceai antiadipos si mi-am luat si eu. Credeti ca o sa ajute? PLS HELP. dau funda. ps. fara raspunsuri inutile big grin. va rog.

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

1)regim alimentar aprox 1200 Kcal. cruditati cit cuprinde, lapte, brinza 200 gr peste dar fiert /saptamana cola iaurturi colorate prajeli nu pui gura pe ele, maxim fiert.si sport inclusiv mult mers pe jos.1 kg de grasime de pe corp face cit 7000Kcal consumate. Daca tu maninci 1200 Kcal si consumi energie de 1700 scapi de 500 de kcal din corp vezi echiv in grasime.ma bucur pentru tine ca faci miscare ca doctorii sunt disperati "pina acum 20 ani nu pomenisera in Romania infarct la 16 ani acum sunt la moda "Pastile de slabit nu pui gura pe ele ca intoxici organismul

| Andrada003 a răspuns:

Eu cred ca o sa te ajute! Dar trebuie sa faci exercitii in fiecare zii si pana transpiri. poti sa faci ce exercitii vrei si sa faci flotari! Sa mananci sanatos si sa nu mai mananci hamburgari sau altceva... Sper ca o sa te ajute sfatul meu!

| iloveshoes explică:

Am facut o luna aproape si nu a ajutat. crezi tu ca acum o sa ajute?