| lulutzu a întrebat:

Buna TPU am o problema.am un telefon lg gt 405 si nu imi mai apar melodiile si nici pozele de pe card. dar cand pun cardul pe alt tele fon imi apara.cand pun alt card pe telefonul meu inpoi pe lg apare l-am formatat dar degeaba. ma ajutati cryingcrying frustrated.scuze categoria.

1 răspuns:
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna Lukas! Cred ca ti se intampla asta pentru ca pe cardul acela sunt pastrate melodiile,muzicile, pozele, video etc... Sper ca team lamurit Succes! Bafta! Si Paste fericit