| laris777 a întrebat:

am o problema de ceva tim tot visez ca merg intr-o excurisie cu colegi si ma distrez pana la un punct iesimafar ca se aud zgomote ciudate si pe un loc din scanduri gol inprejurul apa si apare o casa si intram in ia dar dupa aceea mereu ma trezesc in clipa aia. Visul asta l-am avut pana cum de 4 ori si tot la el ma gandesc ce sa fac de la ce tot asa visezi macar daca as stiu unde e sa ma duc acolo! va rog ajutati-ma si ziceti ce se intampla si de ce tot asta visez!

Răspuns Câştigător
| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Poate chiar ti-ai dori sa mergi cu colegi undeva, eu cel putin imi pot controla visele, adica atunci cand mai visezi gandeste-te ca este visul tau si-l poti scapa de golul de apa. eu asa procedez, funda?

| laris777 explică (pentru DenisaAlexandra2000):

Sincer nu pot sa-l controlez am incercat dar se intampla mereu acelasi lucru! off

1 răspuns: