| MangekyouSharingan a întrebat:

Buna TPU am o problema, deci big grin mi-am luat un telefon care era codat pe Orange si softul a fost facut liber de retea.
ei bine...cand incerc sa ma conectez pe facebook prin aplicatie imi da o eroare ce spune sa incerc mai tarziu iar cand incerc macar sa deschid o pagina de facebook de pe internet direct imi da o a 2 a eroare care zice certificat de server nesigur si un buton cu " reinc "... am observat ca totusi am o aplicatie numita safari care ma conecta la facebook dar aceasta imi arata 6 erori care nu imi permiteau sa ma conectez, toate erau javascript. si cand am incercat sa-mi descarc o aplicatie cu facebook parea sa mearga doar ca s-a terminat bateria sad. va rog, ma poate ajuta cineva? big grin funde, si merci anticipat happy

1 răspuns:
| catablondu a răspuns:

Buna, nu cred ca are legatura cu reteaua in care e codat, depinde ce telefon e. S-ar putea sa fie mai degraba o problema de soft.