| DubstepQueen a întrebat:

Am o problema:incerc sa descarc niste poze de pe telefon cu cablul de date.Imi apare ca e conectat dar nu pot sa le descarc.
ps:Am laptop Hp.
Funda:X

Răspuns Câştigător
| ShacPaul a răspuns:

Hei lasa cablul de date si transmitele prin bluetooth.http://ro.downloadstock.biz/......aller.html

1 răspuns:
| Laura0 a răspuns:

Nuphappy..bagi cablu..asa si iti apare p tel mai multe obtiuni dai la MESAJE SORTAGE iar p laptop iti va aparea o chestie si apesi pe un folder.dai clik p el si o sa-ti apara..mai multe foldere..cu diferite denumiri..muzica..poze..etc