| PaulBogdan90 a întrebat:

Am o problema mi-am istalat fifa 13 si imi merge sacadat sa fie din cauza configuratiei laptop-ului? configuratia ii :
procesor: AMD athlon Dual core 2.1
4 GB RAM
Placa video ATI RADEON HD 3400 series

Răspuns Câştigător
| Kennedy97 a răspuns:

Fă comparaţia între cerinţele calculatorului tău şi acestea... dacă cele din link sunt mai mari decât ale tale, atunci e normal să nu îţî meargă. Dacă tu le ai mai mari decât cele din link, atunci încearcă să faci nişte modificări în folderul jocului-->game-->fifa setup-->fifaconfig. Linkul e următorul: http://www.wizoo.ro/jocuri/sport/system_requirements.html?id=133
Baftă!