| Christyan a întrebat:

am o problema. Mi-am reincarcat cartela cosmote cu 5 euro si mi-am activat o optiune in care am 300 minute si SMS in retea si 50 minute nationale/internationale, cu 3 euro, si mi-au mai ramas 2 euro. Cand am vrut sa sun in Italia, a mers odata, apoi cand am sunat a doua oara spunea "creditul tau este insuficient pentru a initia acest apel", desi eu aveam 50minute internationale. Care este problema?

1 răspuns:
| Diana0727 a răspuns:

Pai ai primit mesaj de la Cosmote ca ti s-a reancarcat? Daca nu, ti-ai consumat minutele inainte sa se reactiveze optiunea si trebuie sa o activezi din nou si sa astepti confirmarea.