| Fundiツ a întrebat:

am o problema si sper ca ma puteti ajuta: deci eu am un mp4 de acest model http://bucharestcity.olx.ro/vand-mp3-si-mp4-mpman-iid-98 450589 si nu se aude aproape deloc la el.de exemplu can merg cu trenu si il iau cu mine numai in statii pot asculta. Dupa o saptamana m-am intalnit cu o colega si avea mp4 exact ca al meu si la ea se auzea atat de tare ca ea statea la 5m de mine si eu auzeam prin castile ei.Problema mea este... ce este de vina? castile sau mp4? Tin sa mentin ca am schimbat castile cu a unei colege si se auzea absolut la fel si am intrebat-o pe colega cu mp4 ca si al meu cum se aude la tine atat de tare? si ea mi-a spus e cu bass si mi-a fost rusine sa o intreb cum l-a pus sau ce casti are? HELP ME! ajutati-ma ce-mi trebuie casti noi? Sper ca nu v-am plictisit si dau Funda+Vot! multumesc xoxox

Răspuns Câştigător
| Americanuu a răspuns:

Buna. vezi pentru inceput sa nu cumva sa fi dat tu incet din mp4. Apoi verifica castile tale la orice alt aparat si vezi daca se aude bine. Daca nu este de la asta, atunci inseamna ca este o problema din aparat.

3 răspunsuri:
| Americanuu a răspuns:

L-ai rezolvat? Ti-l pot face eu big grin

| Fundiツ explică:

Am verificat e la maxim la 32

| Fundiツ explică:

Cum il poti face?