| anonim_4396 a întrebat:

Am observat pe strada, mergand...ca marea parte a femeilor arata mai imbatranite, mai neingrijite decat partenerii lor! Care este cauza? De ce unele femei nu se mai aranjeaza dupa ce se casatoresc sau sunt intr-o relatie? Nu dati vina pe job, copii, casa, etc..ca se gasesc macar 30-60 minute in fiecare zi carora sa le dedici strict, aspectului fizic! Inca nu am gasit un raspuns concret. Poate imi spuneti voi!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E din cauza relatiei in sine, o datã ce partenerii sunt impreuna, relatia nu mai e doar una de dragoste/sexuala ci si de prietenie, ei bine o datã ce se intampla asta partenera devine confortabila cu el si na. Ce rost mai are? In unele cazuri as spune ca poate fi o lipsa de interes, dispare "flacara" de la inceput.

| RoxanaaIvona a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. cam asa este! Ai dreptate! happy

19 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai sa te mariti si vei afla singura.

| RAY a răspuns:

Ziua vezi femeile pe strada iar noaptea iti manifesti fantezile cu ele, ce motan imoral

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pe naiba. Le vad doar in Forma de pisici laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai simtul umorului, buna gluma )))))))))

| sierra1 a răspuns:

"Am observat pe strada, mergand...ca marea parte a femeilor arata mai imbatranite"

e o părere personală ce-ți aparține și nu o împărtășesc

| RoxanaaIvona a răspuns (pentru sierra1):

Chiar te rog sa nu o impartasesti! Numai bine!

| sierra1 a răspuns (pentru RoxanaaIvona):

Se citește "nu sunt de acord cu inepția asta"

| RoxanaaIvona a răspuns (pentru sierra1):

Aoleu! laughingma scuzati ca nu va raspund cu in acesti termeni,, relevanti''..Nu stiu de ce ai vrut si vrei sa te faci remarcata prin raspunsurile tale,, inteligente''.dar ma rog, presupun ca ai nevoie de atentie. poate te regasesti in intrebarea mea si te simti putin frustrata! laughing

| sierra1 a răspuns (pentru RoxanaaIvona):

"am varsta de 25 de ani, imi este frica sa dorm singura! "

tu vorbești de frustrări și tentative de a fi remarcată și nevoia de atenție? Ha! Ia recitește-ți intrebările (care de fapt nu așteaptă răspunsuri ci doar confirmări) și râzi... tot de una singură desigur

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ai scormonit in profilul ei doar sa-i dai o replica.
As dormi eu cu ea.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia propune-i, vezi cum reacționază

| RoxanaaIvona a răspuns (pentru anonim_4396):

Of...de asta ma inteleg eu mai bine cu cei de sex masculin laughing ..am ajuns la concluzia ca femeile sunt mult mai rautacioase decat barbatii! A scormonit in profilul meu, deoarece este mult mai interesant decat al ei si din lipsa de ocupatie laughing de obicei nu prea intru pe aici, am lucruri mult mai bune de facut, dar am zis sa pun si eu o amarata de intrebare si te trezesti cu tot felul de fiinte superinteligente in discutie! Grea mai este viata asta! laughing

| Drimmero a răspuns (pentru RoxanaaIvona):

Barbatii nu sunt isterici, rautaciosi si sa caute tot felul de defecte,, la noi e simplu, acum ne injuram si ne batem, iar dupa 5 minute suntem frati.

In schimb o femeie poarta in ea ura si rautatea si cu prima ocazie ti-o da la temelie,, eu unul evit un scandal cu o femeie, cand incepe nu mai tace. Majoritatea au gena asta si nu inteleg de ce/

| Emma30555 a răspuns:

Pe strada vezi tot felul de oameni. Du te in mall uri, la cinematografe, restaurante, la multinationale etc. si iti vei schimba parerea. Eu nu sunt de aceeasi parere

| sierra1 a răspuns (pentru Emma30555):

Să nu indrăznești să nu fii de acord cu întebătoarea că te etichetează și pe tine ca frustrată șamd

| Dandinelle a răspuns:

Eu chiar nu stau 30-60 minute pe zi sa dedic aspectului fizic. Sunt frumoasa de la mama natura si chiar nu am nevoie sa-mi transform fata.
Imi este de ajuns sa ma dau cu o crema protectoare, anticearcan si mascara si asta dureza cu totul 5 minute.
De ce trebuie neaparat sa faci asta? care este problema ta ca alte femei nu se uita atat de mult in oglinda? E usor sa critici dar uita-te in oglinda, ceea ce te face pe tine fericita poate altora li se face scarba. La fel si judecatul oamenilor din punct de vedere fizic.

| christine99 a răspuns:

Frumusetea fizica nu e totul si oamenii au standarde diferite.

| Angelindeed a răspuns:

Nu cred ca e asa. App orice femeie in ziua de azi isi permite sa isi puna unghii frumoase si sa se imbrace decent. Ai tu o parere prea buna despre tine sau stai tu la tara sau intr-o zona mai saracacioasa