| anonim_4396 a întrebat:

Am parul lung, foarte lung si vreau o schimbare. L-as tunde dar nu stiu... Sunt inalta, am fata oval-rotunda si vreau o schimbare. Aveti niste tunsori de recomandat (fie cu par lung sau scurt)? Si inca o intrebare : Sa ma tund? Toti spun NU. Dar eu vreau mai multe pareri.

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Să nu te tunzi.Şi eu aveam părul foarte lung şi apoi m-am tuns bob că se purta şi mă plictisisem de el, iar după câteva luni am început să regret şi acum abia aştept să îmi crească la loc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te tunde.Eu la fel am parul lung.M-am tuns odata scurt si mi-a parut foarte foarte rau dupa aceea. Poti sa iti cumperi diferite accesorii pentru par, poti face diferite coafuri rapide.Gandeste-te ca multe femei ar vrea asa o podoaba capilara, si nu toate reusesc sa aiba. Eventual foarte putin 4-5 cm ii tai varfurile (asta ca sa nu zici ca nu l-ai tuns)

| 393Dan a răspuns:

Daca vrei o schimbare tunde-l. Insa nu alege ceva drastic, ca lungime pana la umar sau mai scurt. Poti oricum pe spate sa-l lasi, si sa-ti tai doar vreo cativa centimetri.