| Loriana97 a întrebat:

Am primit niste bani din strainatate si trebuie sa ii scot, ar merge sa ii scot si cu copia de buletin sau cu certificatul de nastere (deoarece buletinul meu se afla inca la politie pentru viza de flotant )

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu merge, ai nevoie de buletin. Asteapta sa il iei si scoti banii pe urma.

| Loriana97 explică (pentru Dismally):

Multumesc. Si daca nu te deranjeaza te mai intreb ceva : cam cat timp am la dispozitie sa scot bani? Adica dupa cate zile nu ii mai pot sa ii scot? (daca exista un termen limita pentru a scoate bani)

| Dismally a răspuns (pentru Loriana97):

Depinde prin ce anume au fost trimisi, la Western Union stiu ca erau vreo 45 de zile.

| Loriana97 explică (pentru Dismally):

Multumesc mult de ajutor

| Dismally a răspuns (pentru Loriana97):

Nu ai pentru ce.