| MrMaloneSV a întrebat:

Am pus o intrebare anterioara in legatura cu cumpararea unui telefon acum nu mai sunt chiar interesat de el deoarece am aflat ca nu suporta flash si altele...cine stie un site cu telefoane la pret mic cu dual sim sau niste telefoane la fel ca Star i9920 da tot la pret mic dar bune.Dau funda! Aaa...si am uitat flash-ul pe ce foloseste? Si cine stie un telefon sau niste telefoane cu procesor MTK 6575?

Răspuns Câştigător
| DulkikAlexy a răspuns:

Pai. Eu stiu un site care are foarte multe telefoane la un pret accesibil. Bineinteles sunt mai ieftine online de pe acest site decat in magazine. Le cumperi mai ieftine online decat din nu stiu ce magazin. Uite-l : Dealextreme.com. Sunt si Cell Phone, Video games, iPhone iPad iPod, si mai multe. trebuie doar sa cauti pe site. fundita? :Xbig grin

| MrMaloneSV explică (pentru DulkikAlexy):

Da acest site este din alta tara? poti sa imi dai unul din tara noastra? ai mai cumparat de pe acest site?

| MrMaloneSV explică (pentru MrMaloneSV):

Dau funda