| Sira a întrebat:

Buna TPU am si eu nevoie mare de ajutor...nu pot sa vad ce scrie l-am instalam de 1000 de ori dar nu pot sa vad nici sa vad cine imi dai, ssi nu pot a inteleg de ce dau milioane de fundite

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Daca e vorba de mess,am patit-o si eu, dar s-a reglat de la sine in ceva timp... Pana isi mai revine messul tau, intra pe meebo.com ca are si pentru yahoo big grin

1 răspuns:
| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Deci Sira...sunt putin cam confuza in legatura cu intrebarea ta: ce ai instalat de 1000 de ori si nu poti vedea?