| Șevval a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea sa raspunda cineva care stie raspunsul si imi poate da toate detaliile.Cand faci o facultate la distanta(i.d) ce inseamna mai exact acest lucru? In primul an de facultate ma duc vreodata la cursuri? Primesc ceea ce trebuie sa invat? Este complicat acest sistem de invatare? Merg doar la examene? Vreau sa stiu cum e fiindca vreau sa ma hotarasc in legatura cu facultatea si sa ma mai gandesc la aceasta decizie.

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Daca este de la distanta posibil sa nu mergi deloc la scoala si totul sa iti vina ori in posta (ore, teme, examene) sau sa fie cursurile si examenele online.