| Amaliaalexandrima a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o intrebre...Mi-a intarziat menstruatia 7 zile, nu am simptomele unei sarcini, dar in schimb am uneori dureri abdominale care se manifesta prin intepaturi in partea joasa a burtii, stiti cumva de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Koder a răspuns:

Probabil o dereglare hormonala, poate aparea din cauza la mai multi factori. Cel mai recomandat este sa vizitezi un ginecolog. Niste analize nu ti ar prinde rau.

| Amaliaalexandrima explică (pentru Koder):

Mulțumesc frumos, am trecut pe la farmacie si mii s-a oferit niste pastile din plante naturale pentru dereglare hormonala

| Koder a răspuns (pentru Amaliaalexandrima):

Foarte bine procedat, termina tratamentul si apoi vezi rezultatele