| Sandysandy a întrebat:

am si eu o mica problema cu un telefon.Am Galaxy S si am ales un model la deblocarea telefonului...varul meu{cam prost}a incercat de prea multe ori si s-a blocat.Imi apare sa`mi scriu contul de google si parola, am incercat dar nu merge si nu stiu de ce... daca stiti va rog ajutati-ma urgent.

1 răspuns:
| Lightsnow a răspuns:

Incearca pana va merge. Daca nu, mergi cu telefonul la reprezentata de unde l-ai luat si totul se va rezolva. Il poti intreba pe varul tau daca nu cumva a modificat modelul de deblocare a telefonului