| superpissy40 a întrebat:

Buna TPU. Am si eu o mica problema de ieri. Am avut ieri un examen in google forms si a fost totul in regula, am dat submit la timp(am avut un chestionar care a durat o ora), dar dupa putin timp de la terminarea lui m-a apucat o stare de anxietate destul de mare, creandu-mi o obsesie ca daca nu am trimis chestionarul. Am facut si poza la laptop dupa finalizare, in care scria "Raspunsul dvs. a fost inregistrat", ba chiar le-am trimis-o si unor colege sa le intreb daca si la ele a aparut la fel si mi-au spus ca da. Pur si simplu nu pot fi convinsa ca a fost totul in regula ieri, desi in sinea am dovada clara ca raspunsul a fost memorat. La fel am mai patit si azi cu un proiect, in sensul ca sefa de an e responsabila sa bifeze(intr-un document Excel) toate proiectele noastre pe masura ce le primeste. La mine e clar ca apare o bifa(de fapt, apare "OK" in dreptul numelui meu). Si cand ma uit la poza cu google forms si apoi in Excel ma calmez pe moment, dar dupa aceea iar ma ia cu panica. Ce-i drept, sunt putin mai bine decat ieri, dar nu in totalitate. E o situatie similara aceleia in care te gandesti de multe ori daca ai incuiat usa, daca ai oprit televizorul etc. Si nu stiu cum sa ma calmez, parca pana nu imi vad notele face-to-face nu ma pot calma. Ce sa fac in aceasta situatie? Va rog sa nu va bateti joc, chiar simt ca e o situatie serioasa. Va multumesc din suflet pentru ca ati citit pana aici!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un dus cu apa calda sau o baie in cada si apoi culca-te!
Asta va ajuta sa te relaxezi si sa dormi.

0 răspunsuri: