| DenisaMaria21 a întrebat:

Am si eu o problema. Sunt in clasa a-VIII-a si pentru ca e ultimul an impreuna, noi, colegii, am hotarat sa ne facem cadouri de Craciun. Am scris numele fiecarui elev pe niste biletele si fiecare am ales cate unul, iar cadoul trebuie cumparat celui de pe bilet. Mie mi-a picat un baiat (ultima persoana pe care o voiam pentru ca stiam ca nu o sa am nici o idee de cadou) si nu stiu ce sa ii cumpar( nu ii pot lua o carte sau ceva de genul pentru ca nu e un elev silitor). Ma puteti ajuta cu o idee? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ruddy a răspuns:

Imi aduc aminte ca asa am facut si noi iar cadourile care sau dat prin clasa au fost mai mult de amuzament de ex: prezervative, bere, masinute de jucarie... dar ii poti lua si altceva cum ar fi un parfum etc etc