| cristi28george a întrebat:

am si eu un procesor Intel core i3 3220.
si o placa video ati radeon hd 4850, 4 gb rami ddr3 (1333 mgh)
sunt bune piesele pentru jocuri? sau imi trebuie alta placa vide mai buna?
procesoru are Grafica integrata HD 2500, poate ajuta placa video la jocuri? vreau sa stiu daca mai imi trebuie alta placa video.
nu as vrea sa dau banii degeaba, spuneti-mi parerea voastra.
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Cristy267 a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi sa intrebi pe un site specializat. Daca vrei, iti dau eu un site bun.
Cati bani ai la dispozitie?

| cristi28george explică (pentru Cristy267):

Pentru placa video am 850 ron

1 răspuns: