| Crina112Sabina a întrebat:

Buna tpu.Am un iPhone 4s replica si nu stiu ce fel de jocuri si aplicatii sa imi pun pe el dar nici de unde sa le iau.Mentionez ca telefonul este java. Daca ma mai puteti ajuta cu niste setari streaming pentru a putea viziona videoclopuri pe you tube.

Dau FUNDITA.

2 răspunsuri:
| yasana a răspuns:

Buna auzi, cum este replica adica as vrea sa-mi iau si eu dar nu stiu daca se merita...

| Crina112Sabina explică (pentru yasana):

Paai, arata exact la fel, e java, nu e prea fain dar nici naspa.Sincera sa fiu nu imi mai plac iPehon-urile nici cele originale, si nu mi-as mai cumpara altul!