| Alle15 a întrebat:

Buna TPU.Am un telefon LG T300 si nu stiu cum sa trimit muzica din calculator pe telefon prin cablu de date.Cand inser cablul imi apare stocare masiva, am incercato si imi da voie sa transfer din telefon pe calculator si PC suite.Cred ca ultimul este, dar dau pe el si dupa nu stiu cum sa transfer. Exista vreun program ceva? Ajutor...

Răspuns Câştigător
| komadechips01 a răspuns:

Incepi asa:Atasezi cablul de date de calculator si apoi dai la si trebuie sa iti apara un.Dai click acolo si iti vor aparea toate fisierele din telefon. Apoi mergi la un site (eu iti recomand listetoyoutube.com) si downloadezi melodia. Apoi o muti la si iti va aparea in telefon imediat ce scoti cablul de date... Funda?