| OrdinaryGirld a întrebat:

Buna TPU.Am vazut pe animekage ca la ultimul episod din naruto shippuden scria ca episodul nu mai este filler. Ce inseamna? Ce e un episod filler.
Dau fundita happy

3 răspunsuri:
| ZOZOKid a răspuns:

Inseamna ca este un episod doar de amuzament sau cu o poveste inventata aiurea. Episoadele filler nu au nicio legatura cu actiunea principala asa ca chiar daca sari peste ele, nu pierzi nimic.

| elisa820 a răspuns:

Inseamna in romana umplere

| JuliusCaesar a răspuns:

Un episod filler=de umplutura(nu are parte de actiune, poveste fel si fel de intamplari)