| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

am vazut un joc care costa 9.99 euro dar din pacate daca vreau sa il cumpar imi da sa aleg unu din cardurile existente.Prin ramburs nu ma lasa. Cum se procedeaza, banii unde trebuie sa ii dau la banca sau unde?

https://store.steampowered.com/checkout/?purchasetype=se lf&snr=1_8_4__503

Unde trebuie sa platesc si cum ca eu am CeC Bank in comuna mea dau acolo banii si de acolo se trimit?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Îți voi da o metoda simplă. Cumpără paysafecard de la un magazin care vinde așa ceva, baga codul fie pe Steam ca să adaugi fonduri, ori în contul tău paysafe (asta dacă ai unul). Cu banii din portofelul Steam îți poți cumpăra jocuri, skinuri, fundaluri, nivele s-a.m.d.

Răspuns utilizator avertizat