| Miriammmmm a întrebat:

Am vorbit cu tipul care trebuia sa-mi trimita prin serviciul ramburs un telefon si a spus ca din satul lui nu se poate face acest lucru la posta.(ciudat)
Acum ma intereseaza o firma de curierat, dar nu stiu cum se procedeaza. Daca trebuie sa se duca el la curier sa dea coletul nici asa nu e bine pentru ca nu are firma.Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa contacteze el o firma care sa-ti aduca telefonul si sa-ti ia banii.Ai grja sa nu iei teapa...

1 răspuns:
| Miriammmmm explică:

Adica prin curierat t-il ia de acasa sau tu trebuie sa duci coletul la ei?