| Damii a întrebat:

Ar exista un site unde as putea citi online cartea "Pantalonii calatori"? As vrea sa fie in intregime...nu conteaza daca trebuie sa o descarc! Daca stiti vreun site...va rog sa imi dati linkul!

1 răspuns:
| VanillaBear a răspuns:

In romana sau poate fi si in engleza?:P
Daca o vrei in engleza ia-o de aici:
http://sharetermpapers.com/

si scrii in casuta de search :The Sisterhood of the Traveling Pants si o sa iti apara mai jos raspunsuri.

Daca vrei in romana iti sugerez sa incerci la biblioteca din orasul tau pentru ca sigur trebuie sa o aiba :)

xoxo Vanilla