| milkaCappuccinca a întrebat:

As dori sa citesc niste carti online gen "Suge-o Ramona" sau "Fluturi" de Irina Binder. Ati putea sa ma ajutati cu niste exemple? Multumesc! happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai jignit-o pe Irina Binder punând cartea ei pe lângă "Suge-o Ramona".

| milkaCappuccinca explică (pentru anonim_4396):

Nu o lua asa pentru ca in nici un caz nu am comparat cartile... Irina e o femeie care pe linga un om minunat care a trait multe lucruri din care ai ce invata mai este si talentata... Am dat doar niste exemple din cartile citite pe internet.

| substantiaNigra a răspuns:

Mircea Cartarescu De ce iubim femeile e chiar o carte faina!