| oo0Giu0oo a întrebat:

As vrea o sugestie... Vreau sa-mi cumpar telefon dar nu stiu de care: cu touch screen sau cu tastatura tastatura QWERTY? Care este mai bun? Multumesc!

2 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Eu as opta pentru qwerty deoarece am cu touch screen si am avut ceva probleme cu ecranul, logic, l am scapat pe jos, s a zgariat si apoi facea figuri si nu mai puteam apasa pe margini si a trebuit sa ii schimb ecranu.Este mai sensibil touch screenu.

| LauraaBlack a răspuns:

Buna happy! Eu te sfatuiesc sa cumperi cu touch screen eu din acesta am si pot sa spun ca nu este mai sensibil decat QWERTY. Oricum daca iti iei cu touch screen trebuie sa ai mare grija cu el, dar totusi mi-e mi-a cazut de foarte multe ori si nu a patit nimic, depinde si de marca telefonului. Deci in final sfatul meu este sa iti cumperi cu touch screen. Nu o sa regreti! Bafta si numai bine :X!