| anonim_4396 a întrebat:

as vrea să îmi povestiti cat mai multe faze amuzante de la ora voastră de sport. Azi am avut o fază super cu o fata care l-a luat la mișto pe profesor.Ea intreba: Domnuuu. (mi-l sugi) Și el zicea da! Și fata aia a făcut așa toată ora cu o voce pițigăiată și toți am ras.

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Apoi mie deloc nu m-i se pare amuzanta faza asta, deoarece unde s-a ajuns ca un profesor sa aiba demnitatea zero daca permite sa se vorbeasca asa cu el, dar se vede ca nu are si nici nu merita daca accepta o asemenea provocare.

| Puglife a răspuns (pentru gemeni6226):

Pai profesorul ala nu este prea "pasator" și majoritatea au ras pentrucă un retardat a râs și acel retardat râde că o capra decizii mda...

| Celcestietot a răspuns:

Și este vreo acțiune morală în toată povestea asta?

| Andrei200202 a răspuns:

Trebuie sa fii redus mintal sa mai faci glume de genul mai ales unui profesor care nu are aceeasi varsta cu tine, mai idiot esti daca si razi la glume de genul, dar la cei 14 anisori ai vostri, ce sa ceri

| Puglife a răspuns (pentru Andrei200202):

Nu eu am râs de cum coleg care râde că o capra iar eu nu am făcut gluma ci o colega mai curva de fel și da mai amuzant este colegul ăla handicapat căruia i se mai spune teroarea fetelor (nu în sensul ăla bun) daca incelegi

| Puglife a răspuns (pentru Celcestietot):

Acțiunea morala este că am o colega foarte extrem de proastă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ați râs toți căci ideea de sex vă excita iar râsil vă relaxa. Eu să fi fost profesorul de sport o dădeam afară imediat și îi dădeam eu scutire în continuare.