| TheCubeBoy a întrebat:

As vrea sa ma apuc de vlog ceva de genul cum face Levi de la Friends Show!
Credeti ca se merita?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| AllexuMax a răspuns:

In principal tu decizi daca se merita sau nu, trebuie sa ai si inclinatie cat de cat la comunicarea cu oamenii, iar de vlog nu prea mai tine, majoritatea cauta gaming! Dar incearca si vezi ce va iesii, poate in final o sa ajungi celebru pe YT happy
Bafta

7 răspunsuri:
| ionutz1890 a răspuns:

Direct pedofilii sare pe tine laughing

| morecoffee a răspuns:

Păi nu știu dacă se merită... tu știi dacă ești suficient de bunwinking

Răspuns utilizator avertizat
| RedRose1 a răspuns:

Depinde de tine, e decizia ta. eu zic sa incerci ca nu ai nimic de pierdut.

Răspuns utilizator avertizat
| RedRose1 a răspuns (pentru TheCubeBoy):

Mereu o sa fie "destepti", mai ales daca o sa ai succes pentru ca le va fi ciuda, nu trebuie sa te afecteze asta pentru ca ei vor sa fie ca tine dar nu pot

| CeEsteAlaNume a răspuns:

Ba caine, daca vreiei muschiu' tau asa faci fratie