| vreauTotulSauNimic a întrebat:

As vrea sa ma fac reprezentant avon, dar am cateva nelamuriri.In primul rand, as vrea sa stiu ce e cu acei primi pasi. Ce se intampla daca nu ii indeplinesc pe toti? Si am auzit ca o comanda trebuie sa fie minim de 110 lei, dar daca eu fac doar 60 lei, ce se intampla? Nu mi-o ia? Pentru cele mai multe detalii, dau fundita.

Dar va rog, nu de pe net, as prefera sa imi spuneti cu cuvintele voastre sa inteleg mai bine.

Răspuns Câştigător
| kairy65 a răspuns:

Nu se intampla nimic daca nu ii indeplinesti, ei spun ca daca faci comanda de minim "X" poti sa castigi niste premii. Bine nu spun ca nu e asa, doar ca si eu am fost reprezentant si mai mult a fost o bataie de cap, acum depinde daca ai si clienti.
Dar nu stiu sigur daca primesti premii mereu mi se pare ca este asa doar in primele luni.
As dori sa-ti spun mai multe dar acum nu-mi mai vine nimic in cap laughing